Skoncujte s drahým a škodlivým kouřením

Kód: PFQ
Akce Výprodej
275 Kč –75 %
20E335E6 5331 415A B138 83084B870025
275 Kč –75 % 69 Kč
Skladem (>15 ks)

Unikátní 28denní odvykací kúra pomocí 100% přírodních ústních pásků PQ. Postupné, diskrétní, přirozené a bezpečné snižování závislosti na škodlivých a drahých cigaretách. Výzkumy prokázaly, že ústní pásky s cytisinem (výtažek z kořene zlatého deště) jsou účinnější než nikotinové náplasti, žvýkačky nebo tablety. Doplněk stravy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Unikátní 28 denní odvykací kúra pomocí 100% přírodních ústních pásků PQ. Postupné, diskrétní, přirozené a bezpečné snižování závislosti na škodlivých a drahých cigaretách. Výzkumy prokázaly, že ústní pásky s cytisinem (výtažek z kořene zlatého deště) jsou účinnější než nikotinové náplasti, žvýkačky nebo tablety. Doplněk stravy.

PŘEMÝŠLÍTE JAK PŘESTAT KOUŘIT JEDNOU PRO VŽDY?


Řešením je skutečně účinný přípravek pro efektivní odvykání kouření. Jedná se o ústní proužky PQ . Jejich složení je na 100% přírodní bázi bez jakékoli chemie, užívání je zcela bezpečné, bez nežádoucích účinků na lidské zdraví. Užívání ústních pásků je navíc velmi jednoduché a účinné.
Neodkládejte své rozhodnutí a vyzkoušejte Quit Strips již nyní. Ve velmi krátké době budete překvapeni, že Vaše chuť na cigaretu postupně mizí a vy budete mít více energie, chuti do života a v neposlední řadě ušetříte nemalé částky, které jste dosud investovali do drahých cigaret.
 
QUIT STRIPS JE 100% PŘÍRODNÍ PRODUKT BEZ JAKÉHOKOLIV OBSAHU NIKOTINU NEBO CHEMIKÁLIÍ. ČISTĚ PŘÍRODNÍ PÁSKY VÁM POMOHOU SKONCOVAT S KOUŘENÍM. VEZMĚTE SI JEDEN PROUŽEK VŽDY, KDYŽ POCÍTÍTE POTŘEBU NA CIGARETU. STAČÍ JEDNODUŠE UMÍSTIT PROUŽEK NA JAZYK A NECHAT JEJ ZCELA ROZPUSTIT.
 

V ústech lehce rozpustné tenké proužky Vám zajistí:

  • zbavení se závislosti na cigaretách
  • detoxikaci organismu
  • zlepšení zdravotního stavu
  • zlepšení kvality života
  • překonání abstinenčních příznaků při odvykání kouření
  • prevenci proti onemocněním spojených s kouřením
  • konec nepříjemného zápachu z úst a oblečení
  • finanční úsporu

Výrazné pokroky poznáte již po několika dnech, kdy se Vaše chuť na cigaretu sníží a v mnohých případech zmizí úplně.


Proužky  jsou formulovány tak, aby Vaše závislost na cigaretách zmizela během 28 dní. Dodržení předepsaného dávkování je jedním ze základních předpokladů úspěchu.

Den 1-3 1 pásek každé 2 hodiny max. 6 pásků denně
Den 4-12 1 pásek každé 2,5 hodiny max. 5 pásků denně
Den 13-16 1 pásek každé 3 hodiny max. 4 pásky denně
Den 17-20 1 pásek každé 4 hodiny max. 3 pásky denně
Den 21-28 dle potřeby                      1 - 2 pásky denně

JAK SE PROUŽKY POUŽÍVAJÍ?


Každé balení obsahuje 24 tenkých, snadno rozpustných ústních proužků v malém praktickém pouzdru, které můžete mít vždy u sebe.

Proužky PQ jsou spolehlivým řešením ve Vašem boji s kouřením. V případě chuti na cigaretu umístíte na jazyk malý proužek, který potlačí Vaši potřebu kouřit.

Co následuje?


Rychlá a bezpečná úleva od potřeby kouřit. Zlepšení psychické a fyzické výkonnosti. Postupné, diskrétní, přirozené a bezpečné snižování závislosti na škodlivých a drahých cigaretách.


UPOZORNĚNÍ: Přípravek Quit Strips je potravinovým doplňkem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz